Hizmetlerimiz

hizmetlerimiz-ust

Yakut Kompresör, yılların vermiş olduğu tecrübe ve uzman kadrosu ile her marka vidalı, havalı ve pistonlu kompresörler başta olmak üzere tüm kompresör markalarının teknik servis hizmetini vermektedir. 7 /24 acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ekibimizle sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretmekteyiz.

İstanbul’un tüm ilçelerine kompresör tamiri için acil servis ekibimiz 7/24 çalışmaktadır. Anlık olarak kompresör tamiri ihtiyacınızı karşılayan firmamız bütçenize en uygun fiyatları sunar ve en kaliteli hizmeti verir.  Ayrıca firmamız ekonomik fiyatlarla ikinci el vidalı kompresör satışı yapmaktadır. Gece gündüz istenildiği zaman anlık olarak telefonla ya da birebir teknik hizmetimiz bulunmaktadır . Herhangi bir sorunda gezici servisimiz ikinci el kompresör satışı sonrasında da hizmet vermektedir. İstanbulun neresinde olursa olsun kompresör tamircisi olarak her bölgeye servis vermekteyiz. Satın aldığınız ikinci el kompresör ile ilgili herhangi bir durumda almış olduğunuz ürüne anında gelip müdahale ediyoruz. Telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir istediğiniz zaman hiç bir ücret ödemeden danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Her marka kompresörün yedek parça ve servis hizmetini karşılamaktayız ve ayrıca Yiğitsan Kompresör‘ün yetkili bayisi olup bu markanın tüm yedek parça ve servis hizmetlerini sağlamaktayız.Yüksek teknoloji ile üretilen vidalı kompresörlerimiz bütçenizi sarsmayan ekonomik bir yapıda olup enerji tasarrufu sınıfındadır elektrik tüketimi en düşük seviyelerdedir. Görünüm olarak estetik yapıda olan ikinci el kompresör lerimizin çalışırken çıkardığı ses çok düşük bir seviyede olup rahatsızlık vermemektedir.

Üstelik satın almış olduğunuz ikinci el vidalı kompresör ya da herhangi ikinci el kompresör için daha sonra kompresör servisi ya da kompresör tamircisi arama ihtiyacınız kalmayacaktır. Bir telefonla gelip kompresörünüzün tüm bakımları ve servis ihtiyacını karşılamaktayız.


Bumerang - Yazarkafe